İade ve Değişim ile İlgili Sorular

İade ve değişimlerinizi info@portroyale.com.tr’ye yazarak yapabilirsiniz.
İadelerde faturanın ürün/ürünlerle birlikte gönderilmesi, değişimlerde değiştirmek istediğiniz ürün ve/veya beden bilgisini e-posta ile bildirmeniz gerekmektedir. İade ve değişimlerinizi Yurtiçi Kargo ile alıcı ödemeli olarak aşağıdaki adrese göndermeniz rica olunur.


Kargo Adresi:


Karma Tekstil


Seyrantepe Mah. Dilek Sk. No:5/1 - Kağıthane/İstanbul.

Bir ürünü iade etmek ya da değiştirmek için ne yapmalıyım?


Ürün iade etmek için info@portroyale.com.tr adresine eposta göndermeniz yeterlidir. İade edilecek ürünler mükemmel durumda (kullanılmamış, yıkanmamış, iç etiketleri yerli yerinde ve tamirat yapılmamış) olmalıdır. Satış fişleriyle birlikte ibraz edilmelidir.
Ürünlerin iadesinde kargo ücretsiz olup iade süresi satın alma tarihinden itibaren 30 gündür. İade işlemleri daima alışverişin yapıldığı ülkede yapılacaktır.
İade bedeli bana ne zaman ulaşır?


Müşteri hizmetleri yetkilisi iade talebinizi onayladığında, kredi kartınıza iade işlemi aynı gün çevrimiçi olarak yapılır. Genellikle aynı gün hesap hareketlerinize yansır.
Havale ile ödemelerde ise onaylanan iadeler hesabınıza muhasebe işlemleri tamamlandıktan sonra havale/eft ile gönderilir.
Eğer iade tutarı doğru değilse ne yapmam gerekir?


Müşteri hizmetleri {0 212 325 95 81} mizi arayarak ya da info@portroyale.com.tr email adresine eposta göndererek bilgi verdiğiniz taktirde gerekli kontroller hemen sağlanacak ve bilgi verilecektir.
Lütfen Portroyale.com.tr'un belirtilen süre aşıldıktan sonra gönderilmiş veya bildirilmiş ya da teslim edildikleri aynı koşullarda olmayan ürünlerle ilgili iade taleplerini reddetme hakkını saklı tuttuğunu dikkate alınız.
Teslim edilen ürün defolu ise ne yapmalıyım?


İstisnai de olsa defolu bir ürün teslim edilmesi durumunda {0 212 325 95 81} numaralı telefonu arayarak ya da info@portroyale.com.tr, adresine bir email mesajı göndererek Müşteri Hizmetleri Departmanımızla irtibat kurun, sorunu en kısa sürede çözeceğiz.